All black look, buty w rockowym stylu

Cześć,


Ostatnio brak mi organizacji i to dosłownie... jest do mnie niepodobne. Muszę przyznać, że moje myśli są jakieś rozproszone po całym świecie i nie mogę ich zebrać w całość. Nie wiem czym to rozkojarzenie jest spowodowane, ale na pewno jest ono bardzo uciążliwe. Jednak nie poddaje się mimo, że to co robiłam w godzinę zajmuje mi dwa razy więcej czasu. Mam nadzieję, że ta niemoc mi szybko minie. Mam wam tyle do pokazania!

Wiecie od stycznia rozciągam się do szpagatu, jednak chciałabym jeszcze wprowadzić inne ćwiczenia może wrócę do Mel B albo do ćwiczeń z Chodakowską. Bo chyba bardzo mi tego brakuje.

W dzisiejszej stylizacji postawiłam na look all black z niewielką ilością szarych akcentów. Kiedyś taka stylówka była u mnie codziennością. Mam tu na myśli spodnie z wysokim stanem, sweterek, czarne buty i kurtkę. Nie trzeba było tutaj nigdy za dużo rozmyślać czy jakiś kolor się ze sobą nie pogryzie bo przecież do czarnego pasuje wszystko!

Details

Buty w rockowym stylu z wielkimi klamrami znalazłam na Renee.


Czarne Botki Stargaze

Mała torebka z ciekawymi akcentami jest z firmy Ochnik. Jest to druga torebka tej marki. Jednak jestem przekonana, że napewno nie ostatnia.


Torebka Ochnik

Kurtka H&M

Spodnie: Pull&Bear

Buty; Renee

Torebka:Ochnik

Czapka: Pull&Bear

xoxo Anna

  • MODA

Polubienia

Komentarze

beti_91
beti_91,
wow! te buty naprawdę robią wrażenie 😊 a kurteczka bardzo mi się podoba myślę nad zakupem podobnej <3
nouw.com/beti_91
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229