Avene Eau Thermale - woda termalna i krem ochronny

Cześć,

Dzisiaj drugi wpis kosmetyczny tym razem z paczką od Avene. Wiecie, że z firmy tej używam z wielkim zamiłowaniem ich filtrów przeciwsłonecznych w lecie, kremów do twarzy oraz chyba najbardziej osławionego produktu wody termalnej. Wspominałam o tym nawet w ostatnim wpisie.

Ostatnio dostałam małą paczuszkę trochę spóźnioną z okazji dnia kobiet znalazłam w niej dwa produkty małą wersje mojej ulubionej wody termalnej oraz krem z ochroną SPF 50+.

. Jednak może wcale nie był to spóźniony prezent? W końcu dzień kobiet może być cały rok :)

Ale przejdźmy do omówienia zawartości. W pudelku znalazłam 2 produkty mini wode termalną oraz krem mineralny. Po którce wam je przedstawie.

WODA TERMALNA AVENE

Swoją szczerą opinię mogę wyrazić tylko o tym produkcie. Przez tyle butelek tej wody ile przeszłam ja myślę, że mam dość wyrobione zdanie na temat tejże wody.

Wiecie z mojego ostatniego posta, że jest to moja ulubiona woda termalna Woda ta koi i łagodzi podrażnienia. Stosuje ją od wielu lat. Ja lubię ją używać szczególnie latem i codziennie wieczorem. Zawsze mam największe opakowanie w domu, a to małe będzie idealne do torebki.

AVENE TRES HAUTE PROTECTIONFLUIDE MINERAL 50+

Tutaj mamy krem mineralny. Nie miałam z nim jeszcze do czynienia, ale jeśli będzie sprawdzał się tak dobrze jak inne kremy z Avene jakie mam to myślę, że się polubimy.

​Ma on bardzo wysoką ochronę 50+ więc będzie idealny dla osób których skóra jest podatna na poparzenia słoneczne.

To by było na tyle ode mnie w tym krótkim wpisie. A wy kochani podzielcie się w komentarzu czy stosujecie produkty tej firmy :)

A.

xoxo Anna

  • URODA

Polubienia

Komentarze

roszakmagda
roszakmagda,
avene ürünleri,
I've heard good things about this <a title="avene" href="http://www.moodermo.com.tr/marka/avene">avene</a> product ☺ Going on my wish list now ♥
www.moodermo.com.tr/marka/avene