Blue jeans, white shirt and camel coat

Cześć,


Ostatnie dni były dla mnie bardzo intensywne i muszę przyznać, że dopadło mnie jakieś wiosenne osłabienie. Nie potrafiłam zorganizować swojego czasu by wyrobić się ze wszystkim. Do tego dochodzi brak motywacji. Czasem każdy z nas się z tym zmaga nie zależnie od tego co robi w życiu. Jak to mówią ciężkie życie perfekcjonisty! Jednak będę miała dla was dużo ciekawych postów, którymi mam nadzieję za niedługo będę się mogła z wami dzielić!

Wiem, że obiecałam już tylko wiosenne stylizacje, ale została mi jeszcze jedna z okresu bardzo wczesnowiosennego, gdzie nie było jeszcze tak ciepło! Stylizacja jest prosta i klasyczna. Ostatnio bardzo mocno polubiłam się z tym płaszczykiem (mam jednak nadzieję, że będę w nim na nowo chodzić dopiero jesienią!) Do tego założyłam klasyczne rurki z wysokim stanem i postrzępionymi nogawkami, buty w kowbojskim stylu, białą elegancką koszulkę oraz dużą białą torebkę. Cała stylizacja jest idealna na co dzień nieprawdaż?

DETAILS

Do stylizacji dobrałam białą klasyczną torebkę z Zary . Takie modele i kroje torebek będą zawsze pasowały do większości elementów w naszej garderobie.

Spodnie rurki z poszarpanymi nogawkami są ze sklepu na-kd.com . Jak już wiele razy wspomniałam spodnie z tego sklepu są naprawdę świetnej jakości i mogę śmiało stwierdzić, że każda para jaką mam jest niesamowicie wygodna. Takie spodnie dodają fajnego kontrastu wśród stonowanej reszty ubioru.

Buty w kowbojskim stylu, które dobrałam do tej stylizacji pochodzą ze sklepu internetowego Renee . Podoba mi się w nich najbardziej to, że są na niewielkim obcasie, przez co są bardzo wygodne.

Płaszcz Rut&Circle

Koszula Zara

Spodnie Na-kd.com (kod pannaanna20 daje wam 20% zniżki)

Buty Renee

Torebka Zara

Dajcie znać w komentarzu jak podoba wam się ta stylizacja.

Zapraszam do obserwowania mnie na:

INSTAGRAMIE KLIK

YOUTUBE KLIK

FACEBOOKU KLIK

I OCZYWIŚCIE TUTAJ NA NOUW @pannaanna92

xoxo Anna

  • MODA

Polubienia

Komentarze

Aleksandra ze StyleVibes.pl
,
Te spodnie są naprawdę mega! 💞 Genialny look! Pieknie Ci z uśmiechem Aniu! 💖
joabari
joabari,
Zawsze masz idealnie dobrane ootd ! <3
nouw.com/joabari