Moje TOP 10 ulubionych kanałów na YouTube

Cześć,


Cudowny nagłówek stworzyłam do tego posta czyż nie? Photoshop master. 


Dzisiaj konkretnie inaczej!  Postanowiłam stworzyć serie TOP10 :) co jakiś czas pokaże Wam moich ulubieńców w różnych kategoriach. Dzisiaj na sam początek idzie YouTube

Jako iż noszę się już od jakiegoś czasu z zamiarem nagrywania na YouTube (nie wiem czy dobrze robię pisząc to otwarcie ale co mi tam).

Tak. Ja Ania zamierzam to zrobić. Nie powiem Wam jaki konkretnie jaki będzie content kanału bo na razie musi być to owiane tajemnicą

+usilnie zbieram na fajny aparat :) a jak nazbieram to zobaczycie!


Zrobiłam Wam zestawienie moich TOP10 ulubionych kanałów na YouTube.

1. iiSuperwomanii

Na kanał Lily Singh trafiłam jeszcze jak nie miała nawet miliona subskrypcji. Teraz może się ona pochwalić aż 11 milionami!

Dziewczyna pochodzi z Kanady, a jej korzenie są hinduskie. Jej główny kanał jest typowo komediowy pokazuje prześmiewczo typowe życiowe sytuacje. Stworzyła też 2 kultowe postaci mamę Paramjeet i tatę Manjeet, poprzez których pokazuje dość dosadnie można powiedzieć zwyczaje i zachowania hinduskiej rodziny.


Ma także drugi kanał vlogowy na którym pokazuje swoje codzienne życie.

2. Shane Dawson

Shane Shane Shane. Amerykański YouTuber z 9 milionami subskrypcji na chwilę obecną. Również można powiedzieć, że podobnie jak Lily jest YouTuberem typowo komediowym. Uwielbiam zarówno jego vlogi jak i filmy na, których testuje różne lifehacki czy testuje jedzenie. Ostatnio pokochałam jego serie teorii spiskowych dotyczącą gwiazd, zdarzeń i miejsc, która po prostu moim zdaniem wymiata.


Shane tworzy również krótkometrażowe filmy.

3. Krzysztof Gonciarz

Krzysztofa myślę, że większość z Was kojarzy. Jak nie z Vlogów to zapewne z jego komediowego kanału Zapytaj Beczkę. Uważam na chwilę obecną, że to jeden z najlepszych polskich YouTuberów. Z naprawdę ogromną pasją podchodzi do tego co robi. Na chwilę obecną mieszka w Japonii i pokazuje tamtejszą kulturę.


A tu macie komediowy kanał Krzysztofa

4. FunForLouis

Louis Cole to Brytyjczyk, który podróżuje po całym świecie. Jego vlogi są niezwykłe. Pokazuje przepiękne miejsca. Oglądając jego filmy po prostu marze, abym to kiedyś też miała możliwość odbywać podróże w tak piękne miejsca.


5. Jet Crew

Chłopaków odkryłam stosunkowo niedawno i skradli moje serce od razu. Kanał prowadzi dwóch najlepszych kumpli Frosty i Craze. Obydwoje mieszkają w Australii z czego Craze jest Polakiem. Odkryłam ich właśnie przez to, że mają serie filmików w których Craze uczy Frostiego polskiego. Poza tym mają dużo zabawnych filmików. Musicie koniecznie ich obczaić.


6. Trisha Paytas

Trishę, albo się kocha albo nienawidzi. Tu nie ma opcji pośrodku. Ja ją uwielbiam. Jest dosyć kontrowersyjną postacią na amerykańskim YT. Przyjaźni się z Shanem Dawsonem. Często pojawiali się u siebie na kanałach. Jednak przez jakiś czas nie nagrywali ze sobą w związku z przejściami Trishy jakie miała ze swoim chłopakiem. Jest chyba jedną z najbardziej otwartych osób na YT podzieli się praktycznie wszystkim. Nie tylko wesołymi aspektami jej życia, ale też złamanym sercem, depresja, zaburzeniami itp. Chyba za to najbardziej ją uwielbiam.


7. Cezary Pazura

Cezarego Pazurę zna chyba każdy jako aktora. Lecz "wujek Czarek" nagrywa także od jakiegoś czasu na YT. Pokazuje tam kulisy różnych produkcji filmowych, opowiada o swojej przeszłości. Perypetiach jakie mu przytrafiły się w szkole filmowej. Różnych zabawnych sytuacjach z planów filmowych itp.


8. CASEYNEISTAT

Mieszający w Nowym Jorku Casey Neistat uważany jest przez wielu twórców za niedościgniony wzór vlogera. Jeżdżący między samochodami ruchliwego NYC facet z można by pomyśleć obdartymi przeciwsłonecznymi okularami na swojej elektrycznej deskorolce i nagrywający filmiki . Mimo, że ostatnio jednak skończył z codziennymi vlogami to i tak stawiam go w mojej czołówce najlepszych kanałów na YT.


9. ManiekRODZINKA

Mańki prowadzą kanał typowo podróżniczy. Jest to rodzina Polaków, którzy mieszkali w Anglii. Aktualnie są w Indiach gdzie kręcą dailyvlogi. Mamy Tu Mańka, Dorotkę oraz Maksia i Gabrysia, Są po prostu cudowni. Pokazali Indie w taki szczery sposób, że można rzec zakochałam się w tym kraju. Ich rozwój kanału jest znaczący filmiki robią coraz to lepsze. Dużo poświęcają w montaż itp. koniecznie do nich zajrzyjcie.


10. MocnyVlog

Na sam koniec jako wisienkę na torcie daje wam Szafę, można by rzec polskiego króla fast foodów i ostrego jedzenia. Zaczęłam go oglądać właśnie przez jego Fast Food Diet. Na której to ma 20 zł (obecnie chyba 25 zł) dziennego limitu jedzeniowego na fast foody. Pomyślicie sobie a cóż on może nam tu jeszcze zaproponować. Szafa podróżuje po świecie USA, Korea, Japonia, Iran. Teraz szykują się Chiny!


Tak się prezentuje moje TOP 10 kanałów na YT. Jak widać góruje komedia, daily, podróże i jedzenie XD. A Wy macie swoich ulubionych YouTuberów? A może sami nagrywacie już na YT? Podzielcie się tym z wszystkimi w komentarzu.


A.

xoxo Anna

  • TOP 10

Polubienia

Komentarze

Monika,
Przyznam, że nie oglądam tak dużo youtube i większości tych youtuberów nie znam.:D 4 zaciekawiła mnie najbardziej i koniecznie będę musiała pooglądać. 😊
www.dolceecannella.blogspot.com
Karolina,
Też oglądam Gonciarza i Maniekrodzinka uwielbiam ich! 😊 Też mam w planach taki post, ale o youtuberach urodowych 😊
13hacks.blogspot.com
pannaanna92
pannaanna92,
Musisz mi koniecznie dać cynk jak dodasz! <3
nouw.com/pannaanna92