Moschino [TV] x H&M - przegląd kolekcji, ceny oraz co warto kupić

Contains affiliate links

Współprace, które nawiązuje H&M z wielkimi domami mody zawsze budzą duże zainteresowanie ze strony odbiorców. 8 listopada 2018 do sprzedaży trafi kolekcja, która powstała przy współpracy z włoskim domem mody Moschino, którego dyrektorem kreatywnym jest znany większości Jeremy Scott. W Polsce kolekcje stacjonarnie będzie można zakupić oczywiście online jak również stacjonarnie w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej oraz w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Projektant Jeremy Scott w towarzystwie Taylor Hill oraz Belli Hadid (Fot. Materiały prasowe H&M)

KOLEKCJA MOSCHINO TV x H&M - CENY

Klimat kolekcji mocno uderza w lata 90, znajdziemy w niej zarówno zwierzęce printy, motywy płyt CD, pacyfki, łańcuchy, cekiny, złoto, srebro jak i nadruki z logotypami zarówno samego Moschino jak i MTV czy też kultowymi postaciami Disneya jakimi są Myszka Mickey czy Kaczor Donald! W kolekcji znajdziemy wiele tkanin w tym jeans, sztuczne skóry oraz futra. Kolekcja zdecydowanie jest pełna rockowego przepychu jak również połączenia sportowego stylu z biżuterią. W kolekcji znajdziemy także ubranka dla psa jak i obrożę czy smycz!

Ceny ubrań zaczynają się od 79,90 zł za podkolanówki czy majtki. Najdroższe są skórzane kurtki, których cena wynosi do 1399 zł oraz buty, które mają kosztować do 1599 zł.

Niżej możecie zobaczyć moim zdaniem 16 najciekawszych looków z pokazu w Nowym Jorku wraz z poszczególnymi cenami ubrań, butów i dodatków (wystarczy kliknąć na daną rzecz)

Pokaz kolekcji Moschino x H&M (Fot. materiały prasowe elle.pl)


Całą kolekcje dostępną online znajdziecie na stornie H&M


Kampania kolekcji Moschino x H&M (Fot. materiały prasowe)

Dajcie znać czy zamierzacie kupić coś z kolekcji Moschino x H&M oraz co podoba wam się najbardziej? Moje serce zdecydowanie skradła czarna skórzana sukienka, a także torebki (w szczególności ta ze złotymi elementami) i biżuteria! Chyba najmniej z kolekcji podobają mi się ubrania z motywem płyt CD - nie przemówił ten motyw do mnie. Niemniej jednak uważam, że kolekcja, która powstała jest jedną z lepszych współprac z domami mody jakie H&M nawiązał.

xoxo Anna

  • MODA

Polubienia

Komentarze

maajlena
maajlena,
Widziałam witrynę na Marszałkowskiej i robiła wrażenie 😍
nouw.com/maajlena
elinnjl
elinnjl,
Just love fashion! 😃
Have a great day!
nouw.com/elinnjl
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229