Nowość! Kolekcja lakierów hybrydowych Semilac Dance Flow

Cześć,


Dzisiaj mam dla Was wpis dotyczący nowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac DanceFlow. Składa się na nią 9 lakierów z różnokolorowymi drobinkami:

172 Tango Amore

174 Fancy Foxtrot

177 Velvet Disco

178 Delicious Cha-cha

179 Midnight Samba

180 High Jive

181 Spicy Salsa

185 Majesty Waltz

187 Sweet Rumba


Kolekcja opisana jest słowami:

"Swoboda i emocje, które pulsują w naszych sercach. Radość, którą dzielimy z innymi. Sztuka, która mówi, że jesteśmy czymś więcej niż przemijaniem. To wszystko reprezentuje taniec i inspirowana nim kolekcja Dance Flow. Uwielbiamy to, jak taniec przenosi nas do innego wymiaru, gdzie bez skrępowania możemy wyrażać siebie i swój nastrój. Zamknięte w bańce, zapominamy o świecie zewnętrznym. Wyruszamy w mikro podróż do miejsca czystej ekscytacji. Głębia naszych doznań nie podlega ocenie.

Kolekcja Dance Flow to energia, która przeszywa nasze ciała pośród różnorodnych technik tanecznych. Bezpruderyjnie, seksownie, zabójczo. Zawsze autentycznie i z błyskiem!

Zatańczymy?"

Ja wybrałam 5 lakierów, które najbardziej przykuły moją uwagę i były to Spicy Salsa, Midnight Samba, Velvet Disco, High Jive oraz Majesty Waltz.

Osobiście bardzo byłam ich ciekawa, każdy z lakierów kojarzy się z innym stylem tańca. Mamy tu walc, disco, sambę, salsę czy jive.


Co do krycia musimy jednak pamiętać, że kolor Majesty Waltz jest kolorem półtransparentym więc najlepiej dać pod niego inny lakier. Reszta kolorów ma pełne krycie.

Kolory są piękne, niepowtarzalne i niezwykłe.

Który kolor podoba wam się najbardziej? Mi osobiście najbardziej do gustu przypadły Velvet Disco i Midnight Samba!


A.

xoxo Anna

Polubienia

Komentarze

k_stanczewska
k_stanczewska,
Ale piękne te kolory!❤
nouw.com/k_stanczewska
MoniqueRehmus
MoniqueRehmus,
179 Midnight Samba <3 muszę go mieć !
nouw.com/moniquerehmus
pannaanna92
pannaanna92,
Na żywo jest niezwykły !!
nouw.com/pannaanna92
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229