Nowy zegarek do kolekcji

Cześć,


Choroba rozłożyła mnie totalnie. Wręcz cud, że jeszcze coś tu jestem w stanie napisać do Was, a myślałam, że po wczoraj będzie coś lepiej..... Nawet wykonanie tych zdjęć wiązało się dla mnie z nielada wyzwaniem. Jednak podołałam!


Zdajecie sobie sprawę, że kiedyś nie chodziłam w ogóle w zegarkach? Uważałam to za swego rodzaju zbędny gadżet, który obciąża mi rękę. Jednak od jakiegoś czasu absolutnie oszalałam na ich punkcie.

Mój najnowszy zegarek jest z firmy CLUSE. Ma piękny skórzany pasek w kolorze nude i ogromną tarczę. Sądzę, że jest bardzo uniwersalny i będzie pasował do wszystkiego :)

Komplet ze zdjęcia jest z Rebecca Stella

xoxo Anna

Polubienia

Komentarze

rudamowi
rudamowi,
Oprócz linku do zegarka potrzebuje jeszcze linkt do tej sukienki! Jest w stu procentach zjawiskowa! CluskoweLOVE zawsze na pierwszym miejscu. Uważam, że zegarki te są niespotykanie klasyczne oraz eleganckie. Nie posiadają żadnych beznadziejnych dodatków. Prostota i klasa - czyli to co najbardziej lubię! Kochana, wracaj do zdrowia! Oprócz tego, że wstawiamy dokładnie takie same cytaty to nawet chorujemy w tym samym momencie! Widzisz! Mam nadzieje, że w przyszłości będziemy miały okazję się poznać nie tylko w świecie wirtualnym! Jeszcze raz pozdrawiam Cię serdecznie! 😉 Ps: Znowu wszystkie zaległości nadrobione! Wybacz mi brak regularności! Moje oczy jednak odmawiają mi posłuszeństwa. ;(
nouw.com/rudamowi
KaMag
KaMag,
Mam zegarek Cluse'a, tylko w kolorze pudrowego różu! Uwielbiam:))
nouw.com/kamag
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229