Odżywka do rzęs REALASH - efekty i moja opinia

Cześć,


Dokładnie miesiąc temu 12.01.2017 zaczęłam dla Was testować odżywkę do rzęs REALASH.

Nigdy nie miałam problemów z rzęsami zawsze były dość gęste i długie. Jednak usłyszałam wiele dobrego na temat tej odżywki i postanowiłam, że przetestuję ją sama. Wiele dziewczyn pisało, że przy nawet długich rzęsach ta odżywka jest w stanie wydłużyć je jeszcze bardziej. Przystąpiłam więc do 30 dniowego testu.

Sama odżywka to koszt aż 170 zł a nabyć możecie ją TU

Pewnie jesteście ciekawi jak u mnie się sprawdziła zapraszam was na mały przekrój tego miesiąca na zdjęciach poniżej:

PIERWSZY DZIEŃ KURACJI - 12.01.2017

Tak wyglądały moje rzęsy w pierwszy dzień bez żadnego tuszu. Sama jestem tu też bez ani grama makijażu

PO 12 DNIACH STOSOWANIA

Tu na zdjęciach jestem bez makijażu( trochę mam tylko podkreślone brwi)

Po 12 dniach jak dla mnie efekt był niewielki wręcz nawet miałam wrażenie, że są mniej gęste niż miałam na zdjęciu przed stosowaniem produktu. Jednak czekałam niecierpliwie jaka to różnica będzie w 30 dniu stosowania tejże odżywki.

30 DZIEŃ KURACJI 12.02.2017

Zdjęcie również totalnie no make up

PORÓWNANIE RZĘS PRZED/W TRAKCIE/PO KURACJI:

MOJA OPINIA

Szczerze? Mam mieszane uczucia. Stosowałam ją codziennie przez okres 30 dni. Fakt. Być może dla osoby która ma totalnie zniszczone rzęsy będzie ona wybawieniem, dla mnie efekt niewielki.

Aplikacja odżywki sama w sobie była banalnie prosta.

Muszę przyznać, że po odzywce odczuwałam dyskomfort związany z tym, że bardzo swędziały mnie powieki. Jednak przechodziło to po jakimś czasie.

I cóż mogę powiedzieć wydaje mi się, że rzęsy są trochę dłuższe i gęstsze. Zwłaszcza przy wewnętrznym kąciku. Jednak nie wiem czy jest to aż tak spektakularny efekt jaki oczekiwałam i widziałam na zdjęciach na stornie.
Wy jak uważacie pomogła mi odżywka czy była zbędna? I czy wydalibyście na taką odzywkę 170 zł? A może same stosowałyście tą odżywkę? Podzielcie się opinią w komentarzach


A.

xoxo Anna

  • URODA

Polubienia

Komentarze

rudamowi
rudamowi,
Wiesz, że ja jestem totalnym maniakiem jeżeli chodzi o aplikację rzęś obiętościowych. Od sześciu lat nie miałam żadnej przerwy jeżeli chodzi o te zabiegi. Z największą chęcią chciałabym mimo wszystko wybróbować tej odzywki. Strzelam, że po sześciu latach regularnego noszenia sztucznych rzęś moje naturalne nie są w tak świetniej kondycji jak Twoje. Jednak, nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować. Jestem totalnie uzalezniona! Pozdrawiam Cię Aniu! 😉
nouw.com/rudamowi
Lashandbrowacademy,

Świetny i przydatny wpis 😊 pozdrawiam

lashandbrowacademy.pl