OOTD Zara jeans

Cześć,


Dość nostalgicznie u mnie od rana. Dlatego uznałam, że to niezwykle dobry moment na to by stworzyć jakiś post na bloga. W końcu jestem bardzo do tyłu ze stylizacjami bo na instagramie jestem chyba aż 7 do przodu. Jednak podjęłam w sobie taką decyzję, że nie będę pisać na siłę jeśli nie mam nastroju i czegoś ciekawego do przekazania. Bo to działa zarówno na niekorzyść dla mnie jak i dla was. Wy chcecie nie tylko widzieć ładne zdjęcia, ale i treść. Ja to samo. Stąd takie opóźnienia.

Czy jesień już zaczęła się na dobre? Przeglądam pogodę na moim telefonie i mam ochotę uderzyć się w ścianę. Widzę same deszczowe chmury patrze za okno w nadziei, że ta pogoda jednak kłamie. Niestety. Nie kłamie.. Dla osoby, która robi zdjęcia na zewnątrz, lata i szuka miejscówek, aby to pasowały do looku to tragedia.

W dzisiejszym looku postawiłam na klasyczną czerń i przełamałam ją jeansami z przetarciami na kolanach i postrzępionym, luźnym dołem.

Details

Czarna bluzka z zamkiem jest z Zary. Jak większość elementów dzisiejszego outfitu. Jednak muszę przyznać, że kupiłam ją kilka lat temu więc znikoma szansa, że jak którejś z was wpadnie w oko, że ją znajdziecie.

Spodnie z Zary. Kupione na szalonej przecenie za 40 zł. Muszę przyznać, że szukałam już od jakiegoś czasu fajnych spodni właśnie z takimi dużymi dziurami. I akurat znalazłam te jeszcze na bardzo fajnej promocji.

Torebka jest z Zary (o szok i zdziwienie). Miałam już o nią kilka pytań na instagramie. W sumie nie dziwie się bo jest świetna. Ma w sumie jedną wadę. Mianowicie nie ma zamka co dla osób, którym zależy na większym bezpieczeństwie może być sporym problem. Mieszczę do niej bez problemu portfel i lustrzankę :)

Kapelusz: Rut&Circle

Bluzka: Zara

Spodnie: Zara

Torebka: Zara

Buty: NA-KD ( przy okazji macie -20% na zamówienia ze strony www.na-kd.com przy użyciu koda ANNAPANNA92 )

Czekam na wasze komentarze. Dajcie znać jak podoba się wam ta stylizacja i czy lubicie spodnie z dziurami :)

A.

xoxo Anna

  • MODA

Polubienia

Komentarze

xxskylark
xxskylark,
Świetnie są te spodnie 😍
nouw.com/xxskylark
beti_91
beti_91,
świetne te spodnie jeszcze za taką cenę to już w ogóle super! 😊
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229