Sukienka w rockowym wydaniu

Cześć,


W końcu zawitała do nas wiosna. Ja osobiście nie mogłam się doczekać cieplejszych dni. Przecież wiecie, że straszny ze mnie zmarzluch. Od początku tego roku mogę powiedzieć, że miałam dosłowne fatum jeżeli chodzi o pogodę, gdy chciałam robić jakiekolwiek zdjęcia na mieście. Raz było mega zimno, drugim razem nagle zaczynało padać, za kolejnym lało, wiało i był ogólny armagedon i do tego brak słońca dawał się we znaki za każdym razem. Jednak w końcu udało się i z temperaturą i pogodą i tak stworzyłam dla Was nowy look. Tym razem zdecydowałam się na trochę bardziej rockowy akcent w mojej stylizacji.

Postawiłam tutaj na bardzo zwiewną i delikatną sukienkę we wzór przypominający łatki dalmatyńczyka. Do tego czarne dodatki - czyli klasycznie. Mała czarna torebka oraz kapelusz. Wszystko to przełamałam dosyć mocnymi butami w rockowym stylu z 2 klamrami i jetami.

DETALE

Sukienka NA-KD.COM

Torebka KAZAR

Buty WOJAS

Kapelusz STRADIVARIUS

Dajcie znać jak podoba się Wam ta stylizacja! Lubicie tak łączyć style?

xoxo Anna

  • MODA

Polubienia

Komentarze

luxhairshop
luxhairshop,
what a beautiful picture!
<a href="https://luxhairshop.com/collections/color-hair-weft">hair bundles luxhairshop</a>
i like this style!
thank you for your share
www.luxhairshop.com
Pawel
Pawel,
Rockowe klimaty to moje lata nastoletnie. Rockowy klimat był przeze mnie kojarzony bardzo pozytywnie. Do tej pory coś zostało w rockowego stylu.
wentsystem.com
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229