TO ZACZEŁO SIĘ DOKŁADNIE ROK TEMU

Cześć,

Witajcie w nowym 2018 roku! Dzisiejszy wpis będzie inny niż zwykle. Jest to dla mnie bardzo ważna data. Dokładnie rok temu 02.01.2017 roku o godzinie 19:00 opublikowałam mój pierwszy wpis na tym blogu. Wtedy to właśnie zaczęła się ta przygoda. Powróciłam do blogowania po bardzo długiej ponad 5cio letniej przerwie, zaczynałam mój powrót od bloga na innej platformie mianowicie blogspotcie, ale czułam, że to nie było to. Do czasu aż właśnie 2 stycznia pojawiłam się tutaj. Zakochałam się w tym miejscu i jego estetyce. Zaczęłam dodawać wpisy. Czy zdajecie sobie sprawę, że przez ten rok pojawiło się ich tu ponad 100? Nie odpuściłam sobie ani jednego miesiąca, ani jednego tygodnia. Brałam udział w challengu w którym przez cały luty publikowaliśmy codzienne posty co było ogromnym wyzwaniem, ale udało mi się zająć 3 miejsce co niesamowicie mnie ucieszyło. Znalazłam się wśród 8 top polskich blogerek na tej platformie. Moje wpisy były wyświetlane przez was z 300 tysięcy razy (podkreślam, ze dla mnie to dużo i proszę się nie śmiać XD). Zdjęć, które tu dodałam nie zliczę.

Z okazji tego roczku kupiłam tort i świeczkę z moim ulubionym bajkowym kotkiem XD

Był to niezwykły rok pełen wzlotów i upadów. Poznałam również cudowne osoby zarówno wirtualnie jak i realnie. Było wiele zmian, bo oprócz rozpoczęcia bloga odważyłam się nagrywać na yt. Przyznając z ręką na sercu, że kanał ten miał mieć inny format niż ma obecnie, ale ze względu na moją nieśmiałość i nieobycie z kamerą prawdziwą bombę zostawiam mam nadzieję na ten rok gdy już poczuje się przed kamerą przynajmniej w połowie tak pewnie jak czuje się przed aparatem.

Wiecie... blogowanie to nie tylko dodawanie sobie postów i zdjęć to także praca. Zdjęcia, obróbka, tekst, pomysł, miejsce i czas. To nie przysłowiowe 5 min. Wiele czynników się na to składa, ale jeśli bym miała stanąć drugi raz przed wyborem czy zacząć znowu prowadzić bloga to zrobiłabym to samo. Często słyszę tekst, że nie opłaca się blogować w tych czasach, nie opłaca się robić tego i tamtego, nie opłaca się mieć kolejnego milionowego już bloga modowego na świecie. Nie opłaca? No jak masz takie nastawienie to serio ci się nie opłaca :) mi się opłaca a czemu? Bo po prostu to kocham to, uwielbiam to robić, bo sprawia mi to taką radość jak nic innego, bo mogłabym o tym mówić godzinami, bo mnie to inspiruje, bo czuje się szczęśliwa robiąc to co jest moją pasją.

Jeśli macie wątpliwości czy coś zacząć robić czy też zmienić w waszym życiu to rada ode mnie nie wahajcie się ani przez minutę i zaryzykujcie .

Jeszcze tak na koniec tego postu w ramach podsumowania jako, że mamy Nowy Rok chciałabym Wam moi drodzy życzyć abyście po pierwsze robili to co wy chcecie i kochacie, a nie to co ktoś od was oczekuje. To wasze szczęście jest zawsze na pierwszym miejscu. Po drugie dążcie do realizowania swoich marzeń, pasji i nigdy, ale to przenigdy nie wątpcie w siebie. Nawet jeśli ludzie się będą z was śmiać i kompletnie nie będą rozumieć po co to robicie to przetrwajcie to i pamiętajcie, że to później wy będziecie wyżej niż oni bo będą was nieść wasze marzenia i cele, bo macie właśnie coś czego oni nie mają i mieć nigdy nie będą - odwagę.

xoxo Anna

Polubienia

Komentarze

ten_blog
ten_blog,

Gratuluję rocznicy! Życzę, abyś dalej miała w sobie tę pasję do blogowania. 😊

nouw.com/ten_blog
wedlug_nas
wedlug_nas,

Gratuluję wytrwałości i życzę następnych lat pełnych sukcesów.

nouw.com/wedlug_nas